MycoMedica MycoChemo 180 kapslí

Kód: 26
Neohodnoceno
Značka: Mycomedica
690 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

  Směs vitální houby Maitake a čínských bylinek je sestavená na principiech tradiční čínské medicíny, která věří v její regenerační a adaptogenní schopnosti.   Směs MycoChemo vychází z receptu tradiční čínské medicíny Hui Shu Hua Liao San.   %product_text_desktop_mobile%   Naše produkty můžete objednat i telefonicky od 7.00 do 15.00 na čísle +420603 529 264‬. Veškerá houbová surovina, kterou používáme pro výrobu našich houbových produktů, je před zpracováním testována v německé nezávislé laboratoři Agrolab na více než 500 druhů známých těžkých kovů, pesticidů a člověku nebezpečných mikroorganismů. Tyto testy si můžete prohlédnout zde, zde, zde Certificate of Analysis si můžete prohlédnout zde.

Produkt MycoChemo je sestavený na principech tradiční čínské medicíny. Vyváženě kombinuje účinky vitálních hub a čínských bylinek. Autorem receptu je MUDr. Lucký, náš přední specialista na tradiční čínskou medicínu.

Obsah balení: 180 tablet po 350mg

Hmotnost balení: 63g

Složení v 1 tabletě: Maitake, trsnatec lupenitý, Grifola frondosa, 30% extrakt – 133mg Tai Zi Shen, pseudostelárie různolistá, Radix pseudostellariae, extrakt 5:1 – 60mg Sheng Zhi Mu, anamaréna, Rhizoma Anemarrhenae, extrakt 5:1  – 60mg Dang Gui, děhel čínský, Radix angelicae sinensis, extrakt 5:1  – 30mg Bei Sha Shen, glehnie pobřežní, Radix glehniae, extrakt 5:1  – 30mg Da Zao, jujuba, Fructus jujubae, extrakt 5:1  – 20mg pomocné látky: mikrokrystlická celulóza, stearan hořečnatý, koloidní oxid křemičitý